ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι από τη Δευτέρα 19/9/2016 το Ολοήμερο τμήμα θα λειτουργήσει κανονικά για όλους τους μαθητές που έχουν γραφεί σε αυτό. Υπενθυμίζουμε ότι οι ώρες αποχώρησης παραμένουν αυτές που έχουν δηλωθεί και δεν μπορούν να αλλάξουν.

Παρακαλούμε , επειδή δεν υπάρχει η δυνατότητα για το ζέσταμα των φαγητών, οι μαθητές να έχουν φαγητό που δε χρειάζεται ζέσταμα, τοποθετημένο σε ασφαλές δοχείο φαγητού με αναγεγραμμένο το ονοματεπώνυμο τους.

Τα φαγητά παραδίδονται από τους ίδιους τους μαθητές (όχι από τους γονείς) το πρωί πριν την προσευχή και τοποθετούνται απευθείας στο ψυγείο, για το λόγο αυτό δεν πρέπει να έχουν υψηλή θερμοκρασία.

Για να βρούμε λύση στο θέμα για το ζέσταμα των φαγητών και να συζητήσουμε όλα τα θέματα λειτουργίας του ολοήμερου σας καλώ σε συνάντηση συνεργασίας το απόγευμα της Τετάρτης  21/9/2016 και ώρα 19:00 ,  στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου.

Με τιμή,

Ο Δ/ντής του σχολείου