ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΗΝ Α’ ΤΑΞΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΩΝ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ 2021-2022

Οι μαθητές της ΣΤ’ τάξης που ενδιαφέρονται για την εισαγωγή τους στην Α΄Γυμνασίου των Μουσικών ή Καλλιτεχνικών Σχολείων, κατά το σχολικό έτος 2021-2022, μπορούν να δούν τα σχετικά έγγραφα με όλες τις πληροφορίες για τα Μουσικά σχολεία ΕΔΩ , και για τα Καλλιτεχνικά σχολεία ΕΔΩ .

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΟΝΕΑ

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΟΝΕΑ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ 2021-2022

Για εγγραφές μαθητών στο πρόγραμμα του Ολοήμερου Σχολείου της σχολικής χρονιάς 2021-2022, παρακαλούμε ‘κατεβάστε’ τη σχετική αίτηση, με κλικ ΕΔΩ . Αφού την εκτυπώσετε και τη συμπληρώσετε (υπογεγραμμένη), τη ‘σκανάρετε’ και τη στέλνετε στην ηλεκτρονική διεύθυνση (e-mail) του εκπαιδευτικού στην τάξη του οποίου φοιτά φέτος το παιδί σας. Προθεσμία αποστολής αίτησης: Δευτέρα, 19 Απριλίου. Για διευκρινίσεις ή απορίες, μπορείτε να απευθύνεστε στο τηλέφωνο του σχολείου (2104916804).

Τηλεφωνική γραμμή ψυχοκοινωνικής υποστήριξης

Παρακαλούμε, ενημερωθείτε για τη λειτουργία της νέας τηλεφωνικής γραμμής ψυχοκοινωνικής υποστήριξης και συμβουλευτικής γονέων, παιδιών και εφήβων.

Για περισσότερες πληροφορίες, πατήστε ΕΔΩ     ΑΦΙΣΑ